Universal Time-series Forecasting With Mixture Predictors - Daniil Ryabko

₺3.749,00
+ ₺1.098,49 Kargo

Universal Time-series Forecasting With Mixture Predictors - Daniil Ryabko

Satıcı:

₺3.749,00

Stokta var
+ ₺1.098,49 Kargo

14 Günlük İade Politikası

Ödeme yöntemleri:

  • Marka: Unbranded

Ürün detayları

Ürün detayları

Universal Time-series Forecasting With Mixture Predictors - Daniil Ryabko

The Author Considers The Problem Of Sequential Probability Forecasting In The Most General Setting, Where The Observed Data May Exhibit An Arbitrary Form Of Stochastic Dependence. All The Results Presented Are Theoretical, But They Concern The Foundations Of Some Problems In Such Applied Areas As Machine Learning, Information Theory And Data Compression.
  • Marka: Unbranded
  • Kategoriye Göre: Bilgisayar & İnternet
  • Biçim: Paperback
  • Yayın Tarihi: 2020-09-27
  • Dil: English
  • Yazar: Daniil Ryabko
  • Sayfa Sayısı: 96
  • Yayıncı / Etiket: Springer Nature B.V
  • Fruugo Kimliği: 469766029-983720942
  • ISBN: 9783030543037
Teslimat

Teslimat

24 saat içinde kargoya verilir

  • STANDARD: ₺1.098,49 - Arasında teslimat Çar 16 Eylül 2026–Çar 23 Eylül 2026

Kargo çıkış noktası Birleşik Krallık.

İadeler

İadeler

Sipariş ettiğiniz ürünlerin size bütün ve belirttiğiniz özelliklere göre teslim edilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Fakat, bütün gelmeyen veya siparişiniz ettiğinizden farklı çıkan bir ürünün elinize ulaşması ya da siparişinizden başka bir sebepten ötürü memnun kalmamanız durumunda, siparişi veya siparişe dahil ürünlerden herhangi birini iade edebilir ve ürünler için tam para iadesi alabilirsiniz.

Tam iade politikasını görüntüle