Teslimat

Teslimat zaman çizelgeleri

Teslimat zaman çizelgeleri, teslimat yöntemi için ödeme sırasında yaptığınız seçimler dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır.

Ürün sayfasındaki "Teslimat" bölümüne tıkladığınızda perakendecinin konumu ve tahmini teslimat zaman ölçeği görüntülenir.

Standart yurt içi teslimat - perakendeci ülke ile teslimat ülkesi aynı olduğunda, sevkiyattan itibaren yaklaşık 2-5 gün sürer. Tipik olarak standart teslimat seçeneği, izleme veya teslimat kanıtı hizmeti sağlamaz.

Standart uluslararası teslimat - perakendeci ülke ile teslimat ülkesi aynı değilse, sevkiyattan itibaren yaklaşık 5-14 iş günü sürer. Tipik olarak standart teslimat seçeneği, izleme veya teslimat kanıtı hizmeti sağlamaz.

Ekspres yurt içi teslimat - perakendeci ülke ile teslimat ülkesi aynı olduğunda), gönderimden itibaren yaklaşık 1-2 iş günü sürer. Genellikle ekspres teslimat seçenekleri bir izleme ve teslimat kanıtı hizmeti sağlar.

Ekspres uluslararası teslimat - perakendeci ülke ile teslimat ülkesi aynı değilse, sevkiyattan itibaren yaklaşık 3-7 iş günü sürer. Genellikle ekspres teslimat seçenekleri bir izleme ve teslimat kanıtı hizmeti sağlar.

Makbuzda bir imza gerekebilir.

Farklı teslimat seçeneklerinin mevcut olduğu yerlerde, seçiminizi ödeme işlemi sırasında yapabilirsiniz. Biz bir pazar yeriyiz ve bu nedenle, sepetinizdeki ürünler için seçenekler farklılık gösterebilir.

Lütfen unutmayın: herhangi bir teslimat hizmetinde olduğu gibi, zaman çizelgeleri tahminidir, garanti edilemez ve kontrolümüz dışındaki gümrük işlem sürelerini içermez. Özellikle Güney Afrika'ya yapılan teslimatlarda, lütfen Güney Afrika gümrük ve posta hizmetlerinde yaşanan gecikmeler nedeniyle ek süre tanıyın.
* Lütfen teslimatı etkileyen ek bilgiler için Covid politikamızı da okuyun.


Teslim ücreti

Teslimat ücretleri, teslimat yöntemi için ödeme sırasında yaptığınız seçimler dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır.

Ürün sayfalarımızda gösterilen teslimat fiyatları, görüntülemekte olduğunuz Fruugo ülke web sitesinin ülkesi içinde teslimat olduğunu varsayar. Örneğin, fruugo.es'e göz atıyorsanız, görüntülenen teslimat fiyatları İspanya içindeki teslimat için geçerlidir. Ödeme sırasında teslimat ülkesi hedefini değiştirirseniz, ücretler buna göre güncellenecektir.

Bir Fruugo hesabınız varsa, hesabınızın teslimat ülkesini şu şekilde değiştirmeyi seçebilirsiniz:

  1. Hesabınıza giriş yapmak
  2. Hesabınızı Seçmek
  3. Kişisel ayrıntıları seçme
  4. Teslimat ülkesini güncelleme

Bu, ürün bilgi ekranlarında nakliye maliyetlerini ayarlayacaktır.

Toplam teslimat maliyetleri, siparişinizi göndermeden önce ödeme sayfasının son sayfasında görüntülenir. Ödeme sırasında doğru teslimat ülkesini seçmenin önemli olduğunu lütfen unutmayın, teslimat adresi teslimat ülkesi ile eşleşmezse, ücretler yanlış hesaplanmış olacağından siparişiniz iptal edilecektir.

Siparişinizle birlikte, örneğin bir ürünün ağırlığı kurye ödeneğini aşarsa veya uzak bir varış noktasına teslim edilirse, herhangi bir ek teslimat ek ücreti oluşursa, sizinle iletişime geçeceğiz ve siparişe devam etmeyi veya iptal etmeyi seçebileceksiniz.


Teslimat adresi kısıtlamaları

Şu anda 42 ülkeye gönderim yapıyoruz:

Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Kanada, Çin, Çekya, Danimarka, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Lüksemburg, Malezya, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Filipinler , Polonya, Portekiz, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, ABD.

Belirli ürünlerin belirli noktalara taşınmasıyla ilgili ulusal ve uluslararası düzenlemelere uymak zorundayız. Bu ülkeye özgü teslimat kısıtlamaları, tüm ürünlerin tüm hedeflere teslimat için uygun olmadığı anlamına gelir.

Yalnızca ülkenizde teslim edilebilen ürünleri size gösteriyoruz.

Siparişleri yalnızca ödeme kartının kayıtlı fatura adresinin ödeme sırasında sağlandığı bir paket istasyonu adresine teslim edeceğiz.


Kuryeler

Perakendecilerimiz, menşe ve varış ülkesine ve ürün türüne bağlı olarak siparişlerinizi teslim etmek için çok çeşitli önde gelen küresel kuryeler ve yerel posta hizmetleri kullanır.

Maalesef belirli bir kurye seçmeniz mümkün değildir.

Ülkenize vardığınızda, paketiniz yerel posta servisinize teslim edilebilir ve paketinizi yerel bir toplama noktasından almanız gerekebilir.