İçeriğin doğruluğu

Renk çeşitleri:

Ürün resimlerinin, renkleri olabildiğince doğru şekilde yansıtmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilse de, lütfen gerçek ürün renklerinin monitör ve ayarlardaki farklılıklar nedeniyle ekranınızda gösterilen renklerden farklı olabileceğini unutmayın.

Dil çevirileri:

Ürün açıklamaları manuel veya otomatik çeviriler kullanılarak çevrilebilir. Bunlar ürünün tam tanımı değil, sadece rehberlik amaçlıdır ve satış sözleşmesi konusunda bunlara güvenilmemelidir.


Ürün boyutları

Gösterilen bedenler, perakendecinin ülkesine ait bedenler olacaktır. Örneğin, perakendeci Birleşik Krallık'ta bulunuyorsa, aksi belirtilmedikçe ayakkabı beden seçimi Birleşik Krallık standart ayakkabı bedenidir. Perakendecinin ülkesi, her ürün sayfasında teslimat bilgilerinin altında görüntülenir. Emin değilseniz, daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Boyut dönüşümleri markadan markaya önemli ölçüde farklılık gösterir, bu nedenle dönüşümlerin doğruluğundan emin olmak için üreticinin resmi web sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Elektronik ürünler

Elektrikle çalışan elektrikli malların fiş bağlantısı, aksi belirtilmedikçe, genellikle perakendecinin ülkesi için fiş ile takılacaktır. Elektrikli parçaların vat miktarı / voltajı da genellikle perakendecinin bulunduğu ülkede kullanıma uygun olacaktır. Perakendecinin ülkesi her ürün sayfasında görüntülenir. Emin değilseniz, daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
Diğer ülkelerde kullanılmak üzere satın alınan ürünler, her zaman perakendeci tarafından sağlanmayan adaptörler / dönüştürücüler gerektirebilir ve gerekirse bunları temin etmek müşterinin sorumluluğundadır.


Yönergeler:

Satın aldığınız bir ürün ülkenize ithalat için bir yönerge gerektiriyorsa, bu paketin size bırakılması için gümrük tarafından istenebilir. Fruugo bunun için hiçbir sorumluluk kabul etmez, ancak size yardımcı olmak için gayret gösterecektir.


Fiyat ve açıklama yanlışlıkları:

Web sitesinde belirtilen fiyatların ve açıklamaların doğru olmasını sağlamak için makul önlemler aldık. Fruugo fiyatlandırma veya açıklamalardaki herhangi bir yanlışlık veya hatadan sorumlu tutulamaz.

Zaman zaman, bir hata meydana gelebilir ve ürünler yanlış fiyatlandırılabilir ya da tarif edilebilir, bu durumda ürünleri yanlış fiyatla veya yanlış tanımlamaya göre ya da hiç bir şekilde tedarik etmek zorunluluğunda değiliz. Herhangi bir hatayı zaman zaman düzeltme hakkımız saklıdır. Biz (takdirimize bağlı olarak) ya siparişinizi iptal edeceğiz ve ödediğiniz bedeli iade edeceğiz ya da sizinle iletişime geçmek için makul çabayı göstererek siparişinize doğru fiyatla veya doğru açıklamayla devam etmek isteyip istemediğinizi soracağız. Sizinle iletişim kuramazsak veya doğru fiyat veya doğru açıklamayla siparişe devam etmek istemezseniz, siparişinizi iptal eder ve ödediğiniz ücreti iade ederiz.