Yabancı şişme giysiler, Yetişkin Çocuklar için Komik Cadılar Bayramı Kostümleri Cosplay

₺489,00
+ ₺53,49 Kargo

Yabancı şişme giysiler, Yetişkin Çocuklar için Komik Cadılar Bayramı Kostümleri Cosplay

Önerilen Perakende Fiyatı: ₺699,00
Fiyat: ₺489,00
Kazancınız: ₺210,00 (30%)
₺489,00 + ₺53,49 Kargo

Stokta var

24 saat içinde kargoya verilir

Biz aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz

Tanım

Alien şişme giysiler, Yetişkin Çocuklar için Komik Cadılar Bayramı Kostümleri Cosplay ¡3/4Premium Quality¡⭐- Şişme kostümümüz% 100 polyester malzemeden yapılmıştır, güçlü ve dayanıklı, su geçirmez, hafiftir, böylece herhangi bir gözyaşı veya delik hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.¡3/4Perfect Size¡-One Size Fit for unisex adult, Kalabalıkta büyük bir hit olabilir, kalabalık arasında aydınlık nokta olacağınız kolay kurulum ve hareket, sizin ve arkadaşlarınız için birçok mutluluk getirecektir.¡3/4Perfect Gift¡⭐- Cadılar Bayramı, Kostüm partileri, Karnaval, Paskalya, Noel, Parti, Cosplay --- vb. 5'-6'2" (150cm-190cm) arası insanlara uyar. Çocuklar için bir boyut,(120cm-140cm). Küçük bir miktar kırmızı kıyafet olacak (ne renk istediğinize dair bir mesaj bırakabilirsiniz, mesaj yoksa, rastgele gönderilecektir, lütfen Şekil 2'ye bakın, sadece üst kısmın rengi farklıdır)

Teslimat ve İade

Ürünler, Avrupa ve tüm dünyada bulunan Bireysel Fruugo perakendecileri tarafından kargolanır. Teslimat tarihleri ve kargo fiyatları, perakendecinin konumuna, teslimatın yapılacağı ülke ve seçili teslimat metoduna göre değişir. Tam teslimat bilgilerini görüntüle

24 saat içinde kargoya verilir

Çar 08 Aralık 2021–Sal 21 Aralık 2021 arasında standart teslimat · ₺53,49

En popüler seçeneğimiz, müşterilerimizin çoğu için ideal.
Kargo çıkış noktası Çin.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin size bütün ve belirttiğiniz özelliklere göre teslim edilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Fakat, bütün gelmeyen veya siparişiniz ettiğinizden farklı çıkan bir ürünün elinize ulaşması ya da siparişinizden başka bir sebepten ötürü memnun kalmamanız durumunda, siparişi veya siparişe dahil ürünlerden herhangi birini iade edebilir ve ürünler için tam para iadesi alabilirsiniz. Tam iade politikasını görüntüle.

Shenzhen Changyun Electronics

Adres: 10F, Guoli Garden, Guodu Garden, 2056 Baoan South Road, Guiyuan Street, Luohu District, Shenzhen, 518000, Çin