COVID19 Türk

Müşterilerimiz için Koronavirüs bilgileri

İş için açığız ve yardıma hazırız.


Bu olağanüstü zamanlarda iş için açık olduğumuzdan emin olmanızı istiyoruz.

Dahası dünyanın her yerinden ihtiyacınız olan ürünleri satın almada size yardımcı olmak istiyoruz.

Hâlâ sipariş verebilir ve çeşitli, kapsamlı, küresel ürün yelpazemize erişimden yararlanabilirsiniz.

Dünya geneli sağlık rehberliğini sürekli olarak izliyor ve müşterilerimizi, kişilerimizi ve ortaklarımızı korumak için çalışma uygulamalarımızı ona göre ayarlıyoruz.

Ayrıca, işletmelerini ilerletmelerini ve kapınıza ürünler göndermeye devam etmelerini sağlamak için bağlı satıcı ağımızla yakından çalışıyoruz.

Aşağıdaki SSS bölümümüzün birincil sorularınızı yanıtlayacağını umuyoruz.

Sıkça sorulan sorular

Fruugo üzerinden hala sipariş verebilir miyim?

Kesinlikle, Fruugo hâlâ işletmeye açıktır ve geniş küresel ürün yelpazemizden ürünleri sipariş etmeye devam edebilirsiniz.


Paketim hâlâ zamanında teslim edilecek mi?

Satıcılarımız ve dünya çapında birlikte çalıştıkları dağıtım şirketleri, teslimat tarihlerini her zamanki şekilde gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Tahmini kargoya verilme süresi ürün bilgileri sayfalarımızda gösterilmiştir.

Fruugosiparişlerini yerine getirmek için kullanılan büyük yerel ve küresel kuryeler hâlâ çalışmaktadır ve çalışma uygulamalarını belirli ülke kısıtlamalarına uyacak şekilde şekilde ayarlamaktadır. Kısıtlamaların olduğu yerlerde genellikle belirli bölgeler veya belirli ülkeler etkilenir ve bir süre için o bölgedeki tüm teslimatları etkilenir.

Durumun benzeri yaşanmamış doğası gereği, Fruugo, satıcılarımız veya kuryelerimizin kontrolü dışındaki durumlar ve dünya çapında gerekli malların teslimatındaki yüksek artış nedeniyle siparişlerin geç geldiği durumlarda anlayışınızı ve sabrınızı rica ediyoruz.


Paket ve ürün almak güvenli mi?

Şu anda Koronavirüs'ün ürünler veya paketler aracılığıyla yayılabileceğini gösteren hiçbir kanıt yok. Kargo görevlisiyle sizi korumak ve küresel dağıtım ağını olabildiğince verimli bir şekilde çalıştırmayı sürdürmek için bazı yerel dağıtım uygulamalarının değiştiğini (imza gerekmemesi, sosyal mesafe ve diğer önlemler gibi) görebilirsiniz.


İade politikanız nedir?

Satın almanızdan memnun kalacağınızı umuyoruz ancak iade seçeneğimiz normalde olduğu şekilde geçerli ve ihtiyacınız olması durumunda iade politikamızı burada bulabilirsiniz.


Müşterileri, kişileri ve ortakları nasıl koruyorsunuz?

Ekibimiz artık uzaktan çalışıyor ve çalışma uygulamaları için yerel ülke içi kısıtlamalara ve devlet rehberliğine bağlı kalıyor.

Dünya çapında sağlık rehberliğini sürekli olarak izliyor ve çalışma uygulamalarımızı belirli gereksinimleri karşılayacak şekilde ayarlıyoruz.


Hâlâ Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir miyim?

Aşağıdaki seçeneklerin sorunuzu hızlı ve etkili bir şekilde yanıtlamaya yardımcı olacağını umuyoruz:

  • Genel bilgi için - Yardım sayfamız
  • Önceden verilmiş siparişler için: Önceki sayfadaki etkileşimli Yardım Merkezimizi kullanarak Perakendeci ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Sorgunuza başlamak için geri tıklayın ve soruya "EVET" yanıtını verin
    "Sorgunuz mevcut bir siparişle ilgili mi?

Koronavirüs ile ilgili mevcut durum nedeniyle, şu anda daha fazla sayıda müşteri sorusu aldığımızı ve yanıt vermemiz normalden biraz daha uzun sürdüğünü lütfen unutmayın ancak ekibimizin en kısa sürede iletişime geçeceğinden emin olun.