Kids Girls Halloween Bat Princess Dress Costume Cosplay

₺259,00
+ ₺301,99 Kargo

Kids Girls Halloween Bat Princess Dress Costume Cosplay

10*12 Years7*9 Years3*4 Years4*6 Years
Fiyat: ₺259,00
₺259,00 + ₺301,99 Kargo

Stokta var

4 gün içinde kargoya verilir

Biz aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz

Tanım

DescriptionMATERIAL: Polyester,halloween lace tutu dress,comfortable to wear.PACKAGE INCLUDE: 1* Bat girls purple dress ,1* wings ,1* hairband.Hand Washhalloween bat dress costumeHalloween Batwoman Costume Bat Dress Fancy Cosplay Set with bat wings for kids girls, little girls, children girls.Ideal for for party playing, dress-up, school halloween performance, halloween party, costume party, cosplay party, theamed party, children's day, photography,etc.Brand Services:100% Satisfaction guarantee,Please check the size details before order ,If there is anything unsatisfied,please tell us and we will solve it .

Teslimat ve İade

Ürünler, Avrupa ve tüm dünyada bulunan Bireysel Fruugo perakendecileri tarafından kargolanır. Teslimat tarihleri ve kargo fiyatları, perakendecinin konumuna, teslimatın yapılacağı ülke ve seçili teslimat metoduna göre değişir. Tam teslimat bilgilerini görüntüle

4 gün içinde kargoya verilir

Pzt 13 Aralık 2021–Cum 24 Aralık 2021 arasında standart teslimat · ₺301,99

En popüler seçeneğimiz, müşterilerimizin çoğu için ideal.
Kargo çıkış noktası Çin.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin size bütün ve belirttiğiniz özelliklere göre teslim edilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Fakat, bütün gelmeyen veya siparişiniz ettiğinizden farklı çıkan bir ürünün elinize ulaşması ya da siparişinizden başka bir sebepten ötürü memnun kalmamanız durumunda, siparişi veya siparişe dahil ürünlerden herhangi birini iade edebilir ve ürünler için tam para iadesi alabilirsiniz. Tam iade politikasını görüntüle.

Suzhou Baimeng Trading Company

Adres: Room 1106, Building 1, Lejiahui Business Plaza, Suzhou High-tech Zone, Suzhou, 215000, Çin