200 Pieces Plastic Drinking Straws 8 Inches Long Multi-colored

₺119,00
+ ₺70,99 Kargo

200 Pieces Plastic Drinking Straws 8 Inches Long Multi-colored

Fiyat: ₺119,00
₺119,00 + ₺70,99 Kargo

Stokta var

24 saat içinde kargoya verilir

Biz aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz

Tanım

Pack of 200 flexible plastic straws in classic striped design. Colorful assortment includes 4 colors - red, yellow, green, and blueStraws are 1/4 inch wide (6.3mm), and 8" long (Extends to an additional inch when stretched). Each straw easily bends to the desired angle for an enjoyable drinking experienceResealable zip bag for easy storage and maximum sanitationDisposable. Perfect for hot and cold beverages, arts & crafts, parties and everyday use. Can be used in tumbler lids, travel mugs and bottles. Great for adults and kidsQuality construction, made with BPA-free, food safe plastic material that are non-toxic. Great for home, office, school cafeteria, restaurant, or takeout use.

Teslimat ve İade

Ürünler, Avrupa ve tüm dünyada bulunan Bireysel Fruugo perakendecileri tarafından kargolanır. Teslimat tarihleri ve kargo fiyatları, perakendecinin konumuna, teslimatın yapılacağı ülke ve seçili teslimat metoduna göre değişir. Tam teslimat bilgilerini görüntüle

24 saat içinde kargoya verilir

Çar 08 Aralık 2021–Sal 21 Aralık 2021 arasında standart teslimat · ₺70,99

En popüler seçeneğimiz, müşterilerimizin çoğu için ideal.
Kargo çıkış noktası Çin.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin size bütün ve belirttiğiniz özelliklere göre teslim edilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Fakat, bütün gelmeyen veya siparişiniz ettiğinizden farklı çıkan bir ürünün elinize ulaşması ya da siparişinizden başka bir sebepten ötürü memnun kalmamanız durumunda, siparişi veya siparişe dahil ürünlerden herhangi birini iade edebilir ve ürünler için tam para iadesi alabilirsiniz. Tam iade politikasını görüntüle.

Hangzhounianchenmaoyiyouxiangongsi

Adres: Xiaoshanquheshangzhenxitoucun, Hangzhou, 310000, Çin